Ultima

Žlutá a červená kam se podíváš... - 05.06. 2014

Neonově žlutá kombinovaná s červenou je zpět v plné parádě. Ultima míří na vrchol jsoucna.

Jak jsme si před sezonou předsevzali, tak během sezony bezezbytku plníme. Dvacetičlenný mančaft šlape jako hodinky a červená se žlutou ve zbrusu nové krutokolekci nenechává nikoho na pochybách, že Ultima je zpět na vrcholu.

Holandský Eurocup připadl zcela do rukou našich borců. Láďa, Pelcík a Michal nejprve deklasovali zbytek pole ve štafetě, aby následně Pelcík drtivým finišem rozsekal zbytek starého kontinentu na cimpr campr. Týmového ducha doplnil samozřejmě Hans Christian, který přitáhl od Rýna 30 láhví vína. Bylo veselo, jen pro Hanse truchlivo v okamžiku, kdy Atletico dostalo čtvrtý gól v prodloužení. To jsem však již dávno spal.

Nedělní maraton ve větrné výhni bruslařského stadionu kdesi za hrází ukázal vyrovnanost a zároveň velikou slabost Evropy, která, jsa rozdrcena atomovým výbuchem Pelcíkova stehna a kotníku ve finiši, byla nucena přidat jednu hvězdu do evropské vlajky – to ULTIMA byla oficiálně přijata za dalšího člena Evropské unie. Pelcíkovi navíc hlídal záda Kulkys a v druhém balíku profesionální týmová spolupráce dotáhla k premiérové veteránské placce na evropské scéně Fida. Na holandský vítr se musí s českou chytrostí...

Druhé kolo ligy, 25. Tour de Šumava, byla již čtvrtým závodním víkendem našeho týmu v řadě. Jarní klasikáři již cítili únavu a závodníci letních etapáků se ještě nedostali do té pravé pohody, i když náznaky formy se objevují. Již páteční prolog u ohně na šindlovské haciendě byl těžký. Zejména hledání dvojniplů vysílilo náš mančaft natolik, že vstávat bylo zatěžko.

Na Šumavu dorazil nakonec šestnáctičlenný tým s debutanty Hulkem a jeho kustodem Terezkou a Jardou Gregorem, prvním průkopníkem koloběhu v Sázavě a okolí. Poprvé v sezoně se objevili pánové Liška a Jaromír a poprvé jsme složili rovněž ženský mančaft.

Ironií zůstává, že oba závody vyhrál Marek Kadlec na plastové koloběžce. Jde zde nejspíše o jakýsi pokus o návrat do dětství, na který ovšem ULTIMA bude reagovat již v Lounech, kde Pelcík nastoupí s přídavnými kolečky v zadní nápravě pro zlepšení stability v zatáčkách a sjezdech.  Jináč vše proběhlo dle plánu. Pavla opanovala oba své závody, cinklo i Michalovi a dalšího vítězství se dočkal Fido. Naše kolumbijská blecha však v neděli podlehla silovému pojetí jízdy severského tanku Milana Jelínka, který sám o sobě popírá veškeré fyzikální a astrofyzikální zákony.

Sečteno podtrženo velká spokojenost. Třítýdenní závodní pauzu nyní využijeme smrtonosnou přípravou na hranici lidských možností. Zvažujeme rovněž, že necháme veřejnost nahlédnout do naší kuchyně, kde se vaří pod pokličkou nejvyššího utajení příprava nejlepšího koloběžkového mančaftu planety. Možná první ochutnávka z kuchyně pana Hulka? Únavu ze závodů je nutno odházet benčem v maximálním zatížení doplněným mrtvým tahem. Zkuste to také, ale pozor!! u mrtvého tahu je nutné mít co nejkulatější záda!!!

 

Ke stažení

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

Fido | 06.06. 2014 21:19

Ten kolotoč na závěr je maximálně poučnej. To je přesně to, čeho jsem chtěl v tom Flevonice dosáhnout. No a jak se zdá, tak se to i zdařilo. Zaplať bůh, že ale nebyl takovej uragán!
 

Naši partneři

KICKBIKE
 
E-kolobezka.cz
 
COLLM
 
BBBart
 
Pavlína Soukupová
 
KICK FRANCE 2013
 
 
 
2014 © ULTIMA K.LAP TEAM | designed by AG25