Ultima

Zbývají poslední dvě bitvy, pak nastane mír ... - 15.08. 2014

Domácí majstršaft je tu. Finální příprava na majstršaft světový proběhne na ultimátních domácích tratích mezi Starou Boleslaví a Úvalami, kde již začala výstavba nového žlutočerveného atletického stadionu, který bude v příštím roce hostit klání atletického přeboru družstev.

Ačkoliv nás souží na poslední chvíli různá zranění a nemoci, zůstáváme silní v kramflecích. Lépe dnes než za dva týdny. Na domácí půdě jsme beztak neporazitelní. Soupeři se hlásí do bitvy o Václavovu přilbici v hordách, ale poraženi jsou v podstatě již na startu. Ultima neprohrává. Ni na půdě domácí, ni na půdě venkovní, ni kdy.

Finální bitva však bude vybojována až za dva týdny v Plzni. Zde se postavíme barbarům ze všelijakých koutů světa různých ras a vyznání. Přijedou odevšad. Kmeny z dalekého severu mluvící maďarským nářečím, Germáni i Hunové, barbaři pojídající žáby, vojska dávno zničeného římského impéria, zdegenerované rody Habsburků a protinožci z dalekých plání kdesi v křovákově.  Naše šiky však zůstávají i po náročné sezoně pevné a vozová hradba na špici pole neprorazitelná. Žlutočervená kohorta vlaje stále nejvýše, zbývají poslední dvě bitvy, pak nastane mír ...

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

 

Naši partneři

KICKBIKE
 
E-kolobezka.cz
 
COLLM
 
BBBart
 
Pavlína Soukupová
 
KICK FRANCE 2013
 
 
 
2014 © ULTIMA K.LAP TEAM | designed by AG25