Ultima

Ultima vysílá na Etapák neporazitelný ULTIMA - Kickbike Factory Racing Team - 06.05. 2014

Již zítra vypuknou u Tachova boje o dres pro vítěze historicky prvního koloběžkového etapového závodu ... trio Kulka, Pelc, Bartůněk má jediný cíl, přivézt v neděli domů všechny trikoty ...

Startovní pole etapáku z různých důvodů v průběhu dubna prořídlo. Důvodem byla nebývalá demonstrace síly Ultimy v přípravě a na zahajovačkách v Pardubicích. V důsledku toho si nejprve Kai Immonen pro jistotu nechal od svého psa překousnout klíční kost a účast vzdal. Následně odstoupil kompletní tým PSP KK Plzeň, který o svátcích zvolil soustředění na Pico de Teide na Tenerife pod vedením trenéra Vrby a odborným dozorem doktora Fuentese. Přeci jen po chemickotechnologické stránce je ULTIMA nyní o notný kus vpředu.

Síly svých kolegů, kteří nejezdí na začátku sezony o chlebu a vodě, se zalekl i leaDr. a pro jistotu si vyhodil kotník a ujal se role sportovního ředitel týmu. Posledním na řadě byl Cavendish, který se doslova posral ze síly Sagana jedoucího v týmu Mibo a pro jistotu neopustil od neděle záchod.

Tíha tedy zůstává na Pelcíkovi s Kulkysem, jejichž role budou rozděleny v rámci utajované týmové porady. Láďa jim bude vždy k ruce, jakožto zkušený domestik, který tahá roviny mančaftu BMC okolo Boleslavi, bude nepostradatelný.

Na scéně jsou totiž dva Fiňáci, Alpo a Hannu, které bude potřeba udělat. Jak? To se upeče během následujících pěti dnů.

Live přenos bude probíhat na FCB ve skupině Koloběžky ULTRAS.

 

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

 

Naši partneři

KICKBIKE
 
E-kolobezka.cz
 
COLLM
 
BBBart
 
Pavlína Soukupová
 
KICK FRANCE 2013
 
 
 
2014 © ULTIMA K.LAP TEAM | designed by AG25