Ultima

ULTIMA v sezoně 2015 začala nikoliv válcem, ale napalmem - 26.04. 2015

Sezona minulá, ve které jsme zválcovali vše, co se dalo, je zapomenuta. Na scéně je sezona nová, ve které již není co válcovat.

ULTIMA bohužel nemá soupeře ani ve světě, ani na domácí scéně. Dvojice Kulka, Pelc, která zahájila přípravu na nový světový cyklus přesně 15 minut po konci loňské sezony, drtí konkurenci nejen silou, ale letos i závodnickou vyzrálostí a přehledem, to vše za tiché podpory zbytku týmu a pouze menších zásahů našich biomechaniků.

První ligové kolo v Pardubicích toho bylo jasným důkazem. Nástup střídal nástup a za chvíli již nebylo komu nastupovat. Pelcík si v sólojízdě dojel pro první vítězství sezony, Michal mu kryl záda a v první sedmičce jsme měli ještě pány Bartůňka a Vláška a hned za nimi Jardu Gregora. Škoda, že nepřijel Fídlas. Ladil na MČR v tobogánu styl pata – lopatka, avšak nakonec nám v Čestlicích nebylo přáno.

Sobotní večer byl krutý zejména k některým z nás, a ačkoliv naši největší soupeři bojovali v podivném podniku, kde ženy tancovaly na stolech, dlouho, neuviseli balík ani zde. Následujícího dne se jelo v kriterku nejprve tempo nákupu do Liedlu, aby stačil jediný útok Michala k roztrhání pole a na světě byl další double pro Ultimu.

Pochválit lze rovněž výkony děvčat, kde jsme před sezonou velmi posílili nejen o alkoholiky, ale rovněž o olympioniky. V prvním ligovém kole jsme nahodili udičku, na kterou se chytla malá rybka, kterou si velmi rychle vykostíme na talíři.

Veteránské výkony samozřejmě jako vždy bez komentáře. Možná by nám pak zavřeli web.

A finálně. Velká gratulace Davidovi k třístému startu v lize. Ještě 65 závodů a je to pěkný rok života. Není to nereálné, neboť od nové sezony jej v bílém dresu ULTIMA LEGENDS doprovází pan Jaromír senior a David se tak má vždy pevně o koho opřít.

Jen tak dál přátelé, jen tak dál…

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

 

Naši partneři

KICKBIKE
 
E-kolobezka.cz
 
COLLM
 
BBBart
 
Pavlína Soukupová
 
KICK FRANCE 2013
 
 
 
2014 © ULTIMA K.LAP TEAM | designed by AG25