Ultima

Ultima K.lap Team chystá válec - 28.08. 2014

Ultima vysílá na světový šampionát nejsilnější tým v dějinách. Jsme připraveni definitivně převzít vládu nad světovým koloběhem a rozdrtit létající Finy i na jiných než špurterských dištancích.

Poslední metou pro naše barvy zůstává seniorský titul v jiné než špurterské dištanci, neboť na všech dosavadních pěti majstršaftech jsme tento titul nezískali a nezískal jej ani žádný další muž se lvíčkem na prsou. Seniorský mančaft je však letos ultrasilný a po absolvování letní přípravy v takřka vojenském režimu je připraven útočit v každém okamžiku, za každou zatáčkou a na každé rovině, po větru i v protivětru, ba dokonce i v bezvětří. Soupeři si projdou laktátovým peklem, jejich plíce budou trpět akutním nedostatkem kyslíku a srdce bijící o poplach jim bude lámat hrudní koš. Taková je naše síla.

Pelc Tomáš, vedoucí muž Eurocupu 2014 a v podstatě již jistý vítěz letošní Rollo ligy, je v životní formě. Disponuje smrtícím stehnem a železnou morálkou. Za poslední dva měsíce jsa soustředěn na nadcházející víkend mluví pouze v holých nerozvitých větách, aby ušetřil síly na všech frontách. Poslední týden dokonce zná pouze tři slova: Jíst! Pít! Spát!, ke kterým přidá v pátek slovo Útočit!!!

V posledních drsných trénincích před MS dokázal mistra Pelce srazit na kolena pouze Michal Kulka. Předmistrovské tréninky a odběry laktátu, jakož i hodnoty hematokritu značí u Michala vrcholnou formu.

To Jarda Odvárka je zkušeností na dvou kolech, která se na každý majstršaft dokáže vždy připravit ve velkém stylu. Jedinou Jardovou nevýhodou zůstává kriterium postavené na opačnou nohu a cinklá zadní vidle. Podaří – li se Jardovi dodržet životosprávu, může útočit rovněž v kopcích na Košutce, nepodaří – li se, bude jistě dominovat alespoň v sobotním omniu.

Této trojici budou krýt záda pánove Vlášek, Bartůněk, Fiedler, Gregor, Liška a Tlapa, které doplňuje v zadním voji Holanďák Eric. To značí deset seniorů v hlavním poli. S takovou silou lze již sehrát pěkné divadlo, což umí zejména pan Liška. V kuloárech se rovněž hovoří o sebevražedné misi pana Hulka, který jsa věrným služebníkem Ultimy, je ochoten shodit v první zátočině celý balík.

Ultimátní štafety pak mají jediný cíl. Zlato, stříbro, bronz. Nic jiného neexistuje.

Ženský seniorský mančaft se opírá o síly Pavly, která však letos bohužel netrénovala opět podle ultimátních tradic a zvolila vlastní přípravu. To samozřejmě nemůže dobře dopadnout. Záda jí budou krýt Martina s Luckou, obě debutantky na světovém poli, nicméně děvčata silná nikoliv postavou, ale duchem a vůlí.

Do boje vysíláme letos jediného mástra, kterým je Hubing. Jeho souboje s Ericem a Hansem Christianem, jediným Američanem našeho výběru, jsou již koloritem každého světového šampionátu. Jde o pravé sportovní souboje do posledního metru a dechu, avšak přitom férové, jak by se panu Coubertainovi líbilo.

A finálně vetránská enkláva, tedy kapitola sama pro sebe. Medailové ambice zde má zejména Fido, který poslední týden pije výhradně vodu se solí a poslední zprávy z Náchoda zní, že hematorkit by měl jistě vmáčknout na hranici 49,99.  Fido jede na svůj druhý mistrák stejně jako bratří Odvárkové a nestor David Seemann, jehož forma v létě letí po padesáti letech stagnace rapidně vzhůru. Zůstává otazníkem, koho všeho semele pověstná ultimátní veteránská smršť. Přípravná smršť před dvěma týdny prověřila polovinu ligového balíku, v Plzni by bylo dobré, kdyby si ji na vlastní kůži vyzkoušeli rovněž chlapci a děvčata ugrofinských a žabožroutských národů.

A finálně nesmíme zapomenout na Bělu, která sice laboruje se zraněním, ale její pověstná bílá brašna plná růstových hormonů, kortizonu, stromby a kapaček bude po Plzni putovat na řidítkách našeho motomana. Jeho identitu však samozřejmě prozradit nemůžeme, neboť mlčenlivost chrání nás. Zavánělo by to dištancem.

Taková je tedy situace. Osmnáct mužů a žen prosypaných na kost, ale nyní se pohybujících v normálních hodnotách, se postaví zbytku světa v souboji nespravedlivém, neboť Ultimě se nemůže rovnat nikdo. Od pátku do neděle to bude válec. Ultimátní válec.

„Buďme svorni! Žlutá je barva naše. Nevyzraďme nic, co víme! Mlčenlivost chrání nás“

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

 

Naši partneři

KICKBIKE
 
E-kolobezka.cz
 
COLLM
 
BBBart
 
Pavlína Soukupová
 
KICK FRANCE 2013
 
 
 
2014 © ULTIMA K.LAP TEAM | designed by AG25