Ultima

Sezona 2014 začíná – pak vyjede ULTIMA v čele s panem Václavem ... - 16.05. 2014

Pověst praví, že až bude vlast obléhána vysokým počtem nepřátel, uschnou vrcholky stromů v blanickém lese, uschlý dub na vrcholu hory se zazelená, pramen u skály se rozvodní. Strhne se bitva, že Moravská Třebová i obce ostatní se naplní krví. Pak vyjedou rytíři ze skály v čele s panem Václavem. Nepřítele zaženou ku Praze, kde se bude ten hrozný boj dobojován. Mnoho mužů padne, ale poté nastane klid svatý.

Po krutých bitvách v jarních klasikách, kdy jsme byli schopni atakovat několikrát pódium, vyhrát nějakou tu etapu a nějaký ten dres, avšak kdy nám titul z Etapáku proklouzl mezi prsty, se vrháme po hlavě do jubilejní 40. sezony Rollo ligy.

Ultima letos existuje patnáctým rokem, liga se jede po čtyřicáté. Je jasné, že nadešel čas definitivně převzít vládu nad českým koloběhem (vládu celosvětovou máme již od roku 2008).

Ultima vysílá do boje letos nebývale soustředěný dvacetičlenný mančaft, jehož cílem je jediné. Vybojovat celkový titul z Rollo ligy v seniorské, veteránské a ženské kategorii, jakož i v týmové soutěži. Síla týmu je dech beroucí, vše stačí jen potvrdit bojích, kde nám bude největším soupeřem, jako ostatně vždy, plzeňské PSP.

Druhým cílem je samozřejmě alespoň 5 světových titulů a celkové vítězství některého z našich borců v hodnocení Evropského poháru.

Třetím a posledním cílem je prosadit žlutou a červenou do státní vlajky České republiky. Tento cíl je obtížnější, nicméně vzhledem činnosti pana Lišky, který spouští na prknech, které znamenají svět, druhé obrození po vzoru pana Klicpery, není ani toto nemožné.

Neklaďme si malých cílů, střední přeskakujme a vrhněme se rovnou na ty velké. Odměnou nám bude nehynoucí sláva.

„Buďme svorni!

Žlutá je barva naše.

Nevyzraďme nic, co víme!

Mlčenlivost chrání nás.“

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

 

Naši partneři

KICKBIKE
 
E-kolobezka.cz
 
COLLM
 
BBBart
 
Pavlína Soukupová
 
KICK FRANCE 2013
 
 
 
2014 © ULTIMA K.LAP TEAM | designed by AG25