Ultima

Nový web k patnáctinám ULTIMY - 26.01. 2014

Dne 24.12.2014 se největší a světově nejproslulejší koloběžkový mančaft, ULTIMA K.LAP TEAM, dožívá 15 let své existence. Za uplynulých patnáct let jsme se ze zakládajících tří členů rozrostli na bezmála padesát osob z pěti států (ČR, Německo, Holandsko, Francie, USA), kterým učarovala žlutočervená barva se vším, co k ní náleží. Během patnácti let jsme posbírali čtyři tituly mistra světa a nespočet dalších medailí všech možných odstínů ze světových, evropských nebo českých koloběžkových závodů, ale i další úspěchy nejen v jiných sportovních odvětvích, ale též na poli kultury, vědy a výzkumu, všeobecné společenské morálky a politické odpovědnosti.

Jako dárek k patnáctinám si darujme tento nový web. Od proslulé kroniky Magda, kam jsme zaznamenávali od nepaměti prehistorii našeho klubu, jsme se přes tři verze internetových stránek dostali až k tomuto dílu, které se pokouší obsáhnout kompletní dějiny ULTIMY tak, aby nikdy nezůstaly zapomenuty. Na těchto stránkách se dočtete o bájných výpravách za koloběžkovým poznáním z let, kdy nám táhlo na osmnáct, a o prvních bitvách na poli Rollo ligy, kterou jsme ještě stihli poznat v oné klasické podobě soubojů na 12“ kolech. Uvidíte videa, která dosud nebyla zveřejněna, fotografie, které dlouho ležely v našich archivech a svědectví o dobrodružstvích, která již málem zůstala zapomenuta.

Prvních patnáct let existence ULTIMY bylo dost  dobře možná završeno úspěšným dobytím Paříže misí KICK FRANCE 2013 – Tour de France na koloběžce, která se stala prozatím největším počinem našeho mančaftu. Symbolicky jsme pak do nové éry vstoupily dne 20.11.2013, kdy odešel ze světa náš věčný pastor, Pavel Bobek. Přejme si, aby se léta následující nesla v duchu těch minulých. Přeci jen ULTIMA právě dostala občanku a za pouhé tři roky se bude moci poprvé legálně napít...

„Buďme svorni!

Žlutá je barva naše.

Nevyzraďme nic, co víme!

Mlčenlivost chrání nás.“

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

dfasdf | 10.08. 2017 04:40

<a href="http://www.itFFFF.com/">reeyou</a>[url=http://www.itFFFF.com/]redooieyou[/url]

swiss replica watches | 01.04. 2016 04:25

This is how I got the idea of this <a href="http://www.replicawatches4u.net/">Rolex replica watches</a> post, at first I thought its too soon to think about it this early, but after giving it some more thought, hes right. I know how much time it takes me to decide when buying &nbsp;<a href="http://www.watches-replica.us/">UK Replica watches </a> and just about everything else, let alone when I see some crazy discounts <a href="http://www.handbag-replicas.co/">replica handbags</a> going on and Id like to buy as many as possible. Im sure you know what Im talking about <a href="http://www.phxpersonals.com/">Replica handbags</a> here, and Im sure you pretty much go over your <a href="http://www.dapudesign.com/">UK Replica handbags</a> budget too, just like me.
 

Naši partneři

KICKBIKE
 
E-kolobezka.cz
 
COLLM
 
BBBart
 
Pavlína Soukupová
 
KICK FRANCE 2013
 
 
 
2014 © ULTIMA K.LAP TEAM | designed by AG25