Ultima

Čekání celé jedné generace ULTIMY bylo ukončeno. Titul Mistra Rollo ligy je náš. - 29.09. 2015

Čekání celé jedné generace ULTIMY bylo ukončeno. Titul Mistra Rollo ligy je náš.

Jsou dny, kdy nevyhrajete nic. Jsou dny, kdy vyhrajete Eurocup, Evropu nebo svět. A pak jsou dny, kdy vyhrajete Rollo ligu. Po šestnácti letech jsme se dočkali zásluhou Pelcíka a jeho Bejčka.

Od prapočátků dějin našeho mančaftu jsme doufali, že nejcennější koloběžkovou trofej naší planety jednou dobudeme. Začali jsme možná až příliš troufale medailí Honzy Kotába z MČR ve Zlíně hned v druhém roce našeho působení ve Zlíně. Následovaly tituly mistryně světa pro Anču Zýkovou a Lucku Gazárkovou v Plzni 2004, první ligové vítězství v hlavní kategorii v roce 2005, tituly mistra světa pro moji maličkost, Vaška Baráka a Michala Kulku, jakož i naše famózní štafety, několik titulů mistrů Evropy a vítězů Eurocupu a také ženský titul v Rollo lize, který přinesla Pája.

Až letos jsme však ze sebe definitivně shodili břímě a vyvrátili pochyby některých jedinců, že největší koloběžkový mančaft světa možná tu největší trofej opředenou více než čtyřiceti lety legendárních soubojů českých koloběžkářů nikdy nezíská. Pelcík a jeho poslušné oře Bejček a Bejček II přinesly konečně pohár Mistra Rollo ligy do kadidlem slavnostně vyvoněné ultimátní klubovny, kde bude na zlatém piedestalu odpočívat zřejmě po celý zbytek trvání našeho klubu.

Toto dílo se samozřejmě podařilo zásluhou kolektivní práce celého našeho mančaftu. Od uklízeček klubovny, přes řidiče týmových autobusů, předpovídače počasí, mechaniky, biomechaniky, šamany a kouzelníky, maséry, fyzioterapeuty, psychology a psychiatry, sportovní sekretariát, sekretářky, recepční, doplňovače barev do tiskáren, technické a sportovní ředitele, až po věrné domestiky a superdomestika Kulkyse a samotného Pelcíka – všichni táhli sezonou 2015 za jeden provaz s jediným cílem, kterého se nakonec podařilo dosáhnout.

Zásluhou fantastické práce celého mančaftu se po cestě k titulu Mistra Rollo ligy podařilo knockoutovat zbytek koloběžkového světa. Všechny důležité evropské tituly jsou v naší kapse, trofej pro vítěze Eurocupu jakbysmet. A k tomu zlatý hattrick. Nejen Pelcík, ale také Ivča a mužský mančaft totiž dokázali ovládnout celkové pořadí Rollo ligy.

Tím však naše práce nekončí. Po oslavách mistrovského titulu, které míří druhý říjnový víkend na Šumavu, bude třeba se opět vrhnout do tvrdé práce. Pouze tak naše pozice udržíme. Nepřítel totiž nejen že nikdy nespí, ale rozšiřuje své řady o stále houževnatější bojovníky. Kostky jsou vrženy a jen na nás záleží, komu padne.

„Buďme svorni!

Žlutá je barva naš.

Nevyzraďme nic, co víme!

Mlčenlivost chrání nás.“

 

 

 

 
 
 
 

Přidat komentář

 
 
 

 
 
 

Komentáře

 

Naši partneři

KICKBIKE
 
E-kolobezka.cz
 
COLLM
 
BBBart
 
Pavlína Soukupová
 
KICK FRANCE 2013
 
 
 
2014 © ULTIMA K.LAP TEAM | designed by AG25